Bratislavský samosprávny kraj

Bratislavský kraj s radosťou podporil nadchádzajúci 12. ročník filmového festivalu v Plaveckom Podhradí

Počas júla bude v obci Plavecké Podhradie prebiehať už dvanásty ročník Filmového festivalu. Uskutoční sa v miestom amfiteátri pri kultúrnom dome pod oblohou posiatou hviezdami.

Festival začne 13. júla 2024 špeciálnym programom, ktorý zahŕňa vystúpenia Mažoretiek ELLA Malacky, Jazz Blues Company (alias JABLCO) a Elán Revival. Diváci sa môžu tešiť na premietanie filmov ako Lieta v tom, Jedeme na teambuilding, „A máme čo sme chceli, Sladký život, Bod obnovy a Vesničko má středisková každú noc o 21:15 hod. V prípade nepriaznivého počasia sa premietanie presunie do miestneho kultúrneho domu.

Pre návštevníkov festivalu bude zabezpečené občerstvenie a vstup je dobrovoľný. Osvetlenie hradu dodá podujatiu nezabudnuteľnú atmosféru. Tento festival je vynikajúcou príležitosťou na podporu kultúrneho života v regióne a poskytuje platformu pre komunitné stretnutia a zábavu.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://bratislavskykraj.sk/bratislavsky-kraj-s-radostou-podporil-nadchadzajuci-12-rocnik-filmoveho-festivalu-v-plaveckom-podhradi/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=bratislavsky-kraj-s-radostou-podporil-nadchadzajuci-12-rocnik-filmoveho-festivalu-v-plaveckom-podhradi.

Back to top button