Spravodajstvo

Na KVP došlo k vážnej nehode. Zranilo sa pri nej až osem ľudí

Ako polícia spresnila, 51-ročný vodič, ktorý viedol osobné motorové vozidlo značky Toyota po Triede KVP, v smere jazdy od Popradskej ulice k ulici Jána Pavla II., v priestoroch križovatky pri odbočovaní vľavo na Wuppertálsku ulicu vošiel do jazdnej dráhy osobnému motorovému vozidlu značky VW Bora. Druhé vozidlo viedol 21 -ročný vodič. Po náraze skončil 51-ročný vodič s autom mimo cesty, kde narazil do stromu.

Zdroj: META/Polícia SR – Košický kraj

Ako polícia ďalej spresnila, v obidvoch vozidlách sa spolu nachádzalo osem osôb. Zo šiestich osôb, ktoré sa viezli vo vozidle značky Toyota, utrpeli dve osoby zranenia s predpokladanou dobou liečenia viac ako 42 dní, dve osoby utrpeli zranenia s dobou liečenia do 42 dní a dve osoby utrpeli ľahké zranenia. Dve osoby, ktoré boli vo vozidle značky VW Bora, utrpeli ťažké zranenia s predpokladanou dobou liečenia viac ako 42 dní.

Zdroj: META/Polícia SR – Košický kraj

Polícia oboch vodičov podrobila dychovej skúške, ktorá nepotvrdila prítomnosť alkoholu. Pre zistenie prítomnosti iných návykových látok obom vodičom odobrali krv. Úsek cesty musel byť po nehode uzavretý. Vyšetrovateľ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví.

Zdroj: SITA (kv)

Príspevok Na KVP došlo k vážnej nehode. Zranilo sa pri nej až osem ľudí je zobrazený ako prvý na KOŠICE:DNES.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://kosicednes.sk/spravy/na-kvp-doslo-k-vaznej-nehode-zranilo-sa-pri-nej-az-osem-ludi/.

Back to top button