Šport

Slovenský hokejista Ružička z NHL je v problémoch. Zverejnil video s bielym práškom, o pár minút ho vymazal

V posledných dvoch sezónach si budoval v NHL pozíciu, o ktorú teraz môže prísť. Slovenský hokejista Adam Ružička zverejnil na svojom Instagrame video, na ktorom pózuje pri stole s bielym práškom. Útočník Arizony príspevok zo svojho profilu po niekoľkých minútach zmazal.

Bližšie podrobnosti k celému incidentu zatiaľ nie sú známe, na vyjadrenie vedenia Coyotes sa čaká. Je ale jasné, že dvadsaťštyriročný útočník má čo vysvetľovať.

Hoci video z Instagramu rýchlo odobral, jeho rozšíreniu nestačil zabrániť. Hneď niekoľko používateľov ho onedlho potom zverejnilo na sociálnej sieti X.

Ružička najskôr natáča stôl, na ktorom je pripravená platobná karta a čiara bieleho prášku. Neskôr na videu sám pózuje vo veľmi povzbudenej nálade.

V NHL doteraz odohral 117 zápasov s bilanciou štrnástich gólov a dvadsaťšesť asistencií. V Calgary najčastejšie nastupoval v treťom či štvrtom útoku, plnil úlohu pracanta s defenzívnymi úlohami.

V aktuálnej sezóne pozbieral za tridsaťdeväť duelov v drese Flames deväť bodov (3+6). V januári ho kanadský klub umiestnil na listinu nechránených hráčov, odkiaľ si ho stiahla Arizona.

V novom pôsobisku sa slovenský útočník zatiaľ nedokázal poriadne presadiť. Väčšinu zápasu strávil iba na tribúne, od trénerov dostal dôveru len trikrát.

Ďalšie štarty už pridať nemusí. Hlúpym výstrelkom si dosť možno kariéru v najlepšej lige sveta predčasne ukončil.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://hnonline.sk/sport/96132809-slovensky-hokejista-ruzicka-z-nhl-je-v-problemoch-zverejnil-video-s-bielym-praskom-o-par-minut-ho-vymazal.

Back to top button