Brezno

Na námestie príde Mikuláš, ale aj Anna so snehuliakom Olafom

 

Už budúcu stredu Mikuláš nadelí deťom sladkú odmenu za ich celoročné snaženie. Šiesteho decembra zavíta na námestie v Brezne, príde tiež Anna z Ľadového kráľovstva a obľúbený snehuliak Olaf.

 

BREZNO. Na Mikuláša v stredu 6. decembra o 16.00 sa deti môžu tešiť na divadelné predstavenie s pesničkami v podaní princeznej Anny a snehuliaka Olafa z Ľadového kráľovstva. Táto rozprávka sľubuje príbeh, hudbu a nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu.

Návštevníci podujatia budú mať príležitosť stretnúť sa so známymi postavami, ktoré vyčaria radosť a úsmev na tvári malým aj veľkým divákom až do príchodu Mikuláša s košom plným sladkostí, anjelom a čertom. Ratolesti budú môcť recitovať, spievať a o 17.00 s Mikulášom rozsvietia veľký vianočný strom pri zvonici.

 Návštevníkov poteší aj vianočná výzdoba, v centre námestia nebude chýbať veľká vianočná guľa, v ktorej sa rodičia s deťmi môžu vyfotografovať.

Dospelí sa môžu občerstviť vianočným punčom, ktorí budú podávať vo zvonici, rôzni predajcovia na námestí, medzi nimi aj Lions klub, ktorý už tradične výťažok z predaja venuje ľuďom, ktorí to potrebujú.

MONIKA DOLŇANOVÁ

Automaticky prebrané zo zdroja: https://www.brezno.sk/news.php?NewsID=1395.

Back to top button