Spravodajstvo

Polícia pátra po dvoch Košičanoch. Tretí muž je nezvestný

Muži nepreberajú zásielky

Prvou hľadanou osobou je 50-ročný Jozef Eröš, trvale bytom na Postupimskej ulici v Košiciach. „Okresný súd Košice I vydal na hľadaného príkaz na dodanie do výkonu trestu pre trestný čin marenia výkonu úradného rozhodnutia. Hľadaný 50-ročný muž sa dlhodobo v mieste svojho trvalého bydliska nezdržiava a nepreberá súdne zásielky,” uviedla Mésarová.

Jozef EROŠ, Zdroj Foto: KRPZ KE

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: MIMORIADNE PÁTRANIE: 16-ročná Natália bola naposledy videná v centre Košíc!

Druhou hľadanou osobou, ktorá si nepreberá súdne zásielky a nezdržiava sa na adrese svojho trvalého pobytu v Košiciach-Ťahanovciach, je 55-ročný Martin Mikláš. „Okresný súd Košice I vydal na hľadaného príkaz na zatknutie pre trestný čin zanedbania povinnej výživy,” dodala Mésarová.

Martin MIKLAS, Zdroj Foto: KRPZ KE

Polícia vyhlásila pátranie

Polícia takisto žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom mužovi Alexandrovi Janovi. Ak budete mať akékoľvek informácie o hľadaných osobách oznámte to na čísle 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo prostredníctvom súkromnej správy na Facebooku polície.

JANO Alexander, Zdroj Foto: KRPZ KE

Zdroj: SITA (rv)

Príspevok Polícia pátra po dvoch Košičanoch. Tretí muž je nezvestný je zobrazený ako prvý na KOŠICE:DNES.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://kosicednes.sk/krpz-kosice/policia-patra-po-dvoch-kosicanoch-treti-muz-je-nezvestny/.

Back to top button