Spravodajstvo

VIEME PRVÍ: HLAS zakončí svoju kampaň EXKLUZÍVNYM PELLETONOM v Košiciach a Prešove

NÁROČNÁ KAMPAŇ

Desiatky hodín strávených v uliciach, na podujatiach, diskusiách či osobných rozhovoroch s potenciálnymi voličmi. Tak vyzerala predvolebná kampaň pre množstvo kandidátov na poslancov NR SR, ktorí sa budú o priazeň uchádzať v predčasných parlamentných voľbách, ktoré sa konajú už 30. septembra.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: FOTO: Takto ste ho ešte NEVIDELI! ZNÁMY POLITIK v AUTOBUSE!

Stranou, ktorá toho absolvovala jednoznačne najviac a obišla celé Slovensko krížom – krážom, no absolvovala aj početné stretnutia s predstaviteľmi samospráv, je jednoznačne Hlas-SD na čele s predsedom Petrom Pellegrinim. Ich predvolebného programu s názvom PELLETON po Slovensku sa zúčastnili okrem lídra aj desiatky popredných kandidátov Hlasu, ktorých meno je v jednotlivých regiónoch našej krajiny dobre známe.

V galérii si pozrite, ako to vyzeralo na akciách PELLETON na východnom Slovensku počas augusta.

Galéria

Všetko sa však raz končí a to platí aj o PELLETONE. KOŠICE: DNES zistili, že Hlas má pred sebou ešte posledné, no najväčšie podujatie. Konať sa bude v 23. septembra v Tatran Aréne v Prešove. Deň predtým sa Pellegrini a spol prihovoria obyvateľom Košíc o 17:30 a to priamo na najznámejšej, Hlavnej ulici. Okrem predstaviteľov strany sa obyvatelia metropoly východu môžu tešiť na vystúpenie hudobnej skupiny Ščamba.

Príspevok VIEME PRVÍ: HLAS zakončí svoju kampaň EXKLUZÍVNYM PELLETONOM v Košiciach a Prešove je zobrazený ako prvý na KOŠICE:DNES.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://kosicednes.sk/spravy/vieme-prvi-hlas-zakonci-svoju-kampan-exkluzivnym-pelletonom-v-kosiciach-a-presove/.

Back to top button