Spravodajstvo

Pripravte sa na dopravné obmedzenia pri JUMBO centre. Potrvajú niekoľko dní

V stredu (20. 9.) ráno o 8:00 hod. sa začne s odstraňovaním ostrovčeka a osobitného stojiska pre autobusy MHD na zastávke Mlynská Bašta v smere na Národné námestie. ,,Ostrovček, ktorý bol pôvodne vybudovaný pre končiace trolejbusové spoje linky č. 70, spôsobuje technické problémy pri prejazde autobusov MHD a DPMK ho ani v budúcnosti neplánuje využívať,” objasnilo mesto na svojej sociálnej sieti.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Križovatka pri JUMBE prechádza zmenami, po ktorých by mala byť bezpečnejšia (FOTO)

Pripravte sa na dopravné obmedzenia

Od tejto stredy (20. 9.) do konca budúceho týždňa sa motoristi musia na križovatke pri Jumbo centre pripraviť na dopravné obmedzenia. ,,Okrem úplnej uzávery priestoru okolo ostrovčeka dôjde v smere zo Štefánikovej a Masarykovej na Gorkého aj k zúženiu pravého jazdného pruhu a dočasnému zníženiu maximálnej povolenej rýchlosti z 50 na 30 km/hod,” informuje mesto.

Mesto ďalej vyzýva vodičov, aby do konca septembra zvážili v čase dopravnej špičky zvážili prejazd týmto úsekom a využívali radšej iné trasy.

(NM)

Príspevok Pripravte sa na dopravné obmedzenia pri JUMBO centre. Potrvajú niekoľko dní je zobrazený ako prvý na KOŠICE:DNES.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://kosicednes.sk/spravy/slovensko/kosice/pripravte-sa-na-dopravne-obmedzenia-pri-jumbo-centre-potrvaju-niekolko-dni/.

Back to top button