Politika

Dlho som hľadal, čo máme spoločné s USA a zistil som, že spoločné máme práve to hľadanie.

Zatiaľ čo USA hľadalo na vlastnom území stratenú neviditeľnú stíhačku F-35, požiadali o pomoc obyvateľstvo, aby im pomohli nájsť, kam bez pilota doletela. Naša vláda na čele s pani prezidentkou zasa hľadá všetky možnosti, ako nájsť v hĺbkach volebných prieskumov všetky strany toľkokrát zachraňovanej vládnej koalície.
Tiež pomohli občania a oznámili, že tzv. demokrati sa nachádzajú na dne. Ani jedna vláda to nevzdala. USA hľadajú ďalšie možnosti na predaj svojich lietadiel a šéfka bieleho domu z Bratislavy zasa hľadá nejakých potenciálnych partnerov pre Progresívne Slovensko. Aby jej rodná strana mohla zostaviť vládu. Všetci cítime, že ako Joe, tak aj ona, pracujú 24/7. Neexistuje dostatočne veľká lupa, aby v hľadáčiku svojich záujmov zbadali aj nás.
PhDr. Zdenko Čambal, PhD., podpredseda SNS, primátor mesta Holíč

The post Dlho som hľadal, čo máme spoločné s USA a zistil som, že spoločné máme práve to hľadanie. appeared first on Slovenská národná strana.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://www.sns.sk/dlho-som-hladal-co-mame-spolocne-s-usa-a-zistil-som-ze-spolocne-mame-prave-to-hladanie/.

Back to top button