TÝCHTO HAMRANOVA POLÍCIA NEKONTROLUJE, SLOVÁKOV NA HRANICIACH ALE KONTROLOVAŤ CHCE!

Tu na fotografii vidíte, čo sa aktuálne na Slovensku deje – fotka spravená cez víkend možno vo vzdialenosti okolo 500 metrov od cudzineckej polície v bratislavských Vajnoroch. Neďaleko benzínovej pumpy tu počas víkendu „kempovala“ táto banda migrantov a evidentne čakala na otvorenie cudzineckej polície v pondelok ráno. Samozrejme, liberálni konšpirátori vás budú presviedčať, že migranti cez Slovensko len prechádzajú a ich cieľová stanica je Nemecko, čo nie je nič iné, ako sprosté klamstvo. Nech mi niekto povie, čo táto banda hľadá celý víkend pred slovenskou cudzineckou políciou, pokiaľ tam nečaká na lacno získané doklady, s ktorými ich tu budeme musieť tolerovať!!!
Kým tieto bandy majú na Slovensko neobmedzený vstup a nikto ich neskontroluje, voči občanom Slovenskej republiky je kvôli Globsecu vláda a Hamranova polícia ochotná zaviesť aj hraničné kontroly! Prečo? Lebo na bezpečnosť slovenských občanov sa v tomto totalitnom režime tzv. liberálnej demokracie kašle, prioritou nie je pre vládu a políciu bezpečnosť slovenských občanov, ale Globsec, čo nie je nič od jeho založenia nič iné, ako pochybná seansa liberálnych zo zahraničia financovaných mimovládok a ich hostí!
Toto dokážeme ukončiť len my občania a ukončíme to 30. septembra 2023 v predčasných voľbách, v ktorých pošleme protislovenských liberálnych politikov a ich mimovládky na smetisko dejín!
ZA SLOVENSKO!
Dagmar Kramplová
podpredsedníčka SNS

The post TÝCHTO HAMRANOVA POLÍCIA NEKONTROLUJE, SLOVÁKOV NA HRANICIACH ALE KONTROLOVAŤ CHCE! appeared first on Slovenská národná strana.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://www.sns.sk/tychto-hamranova-policia-nekontroluje-slovakov-na-hraniciach-ale-kontrolovat-chce/.

Back to top button