Septembrové predčasné parlamentné voľby by mohli byť zmanipulované, tvrdí Naď

Preberanie financií na údajnú manipuláciu

Uviedol, že ako najvyšší ústavní činitelia mali spravodajskú informáciu zo zahraničia o osobe, čase a mieste, keď bol slovenský občan v Rusku prebrať finančné zdroje politickej strany Smer-SD na manipuláciu volieb. Bývalý minister obrany odmietol čokoľvek konkretizovať vzhľadom na to, že podľa neho ide o utajovanú informáciu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ: Matovičova 500-eurová odmena za voľby dostala druhú šancu

Na tlačovom brífingu strany Demokrati Naď uviedol, že existenciu tejto informácie potvrdili viacerí ústavní činitelia vrátane prezidentky Zuzany Čaputovej. Hovoriť o existencii utajovanej skutočnosti podľa Naďa nie je prezradením utajovanej skutočnosti, tým by bolo prezradenie obsahu. Podľa neho môžu všetci ústavní činitelia, vrátane bývalého predsedu vlády, potvrdiť, že takáto utajovaná skutočnosť jestvuje.

Zdroj: SITA (kl)

Príspevok Septembrové predčasné parlamentné voľby by mohli byť zmanipulované, tvrdí Naď je zobrazený ako prvý na KOŠICE:DNES.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://kosicednes.sk/politika/septembrove-predcasne-parlamentne-volby-by-mohli-byt-zmanipulovane-tvrdi-nad/.

Back to top button