Horoskop na tento týždeň (20. 03. – 26. 03.)

Vodnár (21. 1. – 18. 2.)

Počas najbližších dní sa môžete tešiť na zaujímavé stretnutia, z ktorých môžete vyťažiť skutočne veľa. Pôjde o stretnutia pracovného charakteru. Dávajte si pozor na kolektív v práci, niekto z vašich kolegov vás už má plné zuby a začal o vás šíriť klamstvá. Mohli by ste prísť o dobrých priateľov. Vo vzťahu sa nevyhnete konfliktu, váš partner vám totiž prestáva rozumieť. Pokúste sa hádku ukončiť zavčasu a váš voľný čas radšej venujte deťom alebo priateľom. Po zdravotnej stránke vás potrápi únava. Ak neprejde do víkendu, skúste zlepšiť vaše stravovanie.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Nenechajte si pokaziť náladu úplnými zbytočnosťami. Po skvelom víkende sa cítite maximálne oddýchnutý a plný životnej energie, preto sa držte dobrej nálady zubami nechtami. Po zdravotnej stránke sa cítite skvele, avšak neodkladajte zdravotné prehliadky, ktoré máte naplánované. Aj keď sa vám zdá, že ste v poriadku, prehliadka môže zavčasu odhaliť začínajúci sa zdravotný problém. Vo vzťahu je všetko tak, ako si prajete. Prežívate harmonické obdobie, ktoré by vám mohli mnohí závidieť. Práve vo vašej polovičke nachádzate oporu do každej situácie. Prekvapte ju malou pozornosťou, robí pre vás veľa. V práci pôjde všetko ako po masle, nemusíte sa obávať žiadnych výrazných zmien.

Baran (21. 3. – 19. 4.)

od pondelka vám budú po rozume behať nápady ako si splniť všetky vaše sny. Prečo sa do nich jednoducho nepustíte? Od ich naplnenia vás delí iba tvrdá práca, preto by ste mali začať čím skôr. Po zdravotnej stránke si dávajte pozor na úrazy. Vedeli by vám skomplikovať najbližšie týždne. Počas najbližšieho týždňa nájdete veľkú oporu vo vašich priateľoch. Spomeniete si na to, aká zábava s nimi bola za starých čias. Budete sa snažiť vynahradiť im zameškané, čo si budú ceniť. V práci by ste si mali presadiť váš vlastný názor. Vždy sa ľahko necháte ovplyvniť vašimi kolegami, čím klesáte v očiach vášho nadriadeného.

Príspevok Horoskop na tento týždeň (20. 03. – 26. 03.) je zobrazený ako prvý na KOŠICE:DNES.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://kosicednes.sk/horoskopy/horoskop-na-tento-tyzden-20-03-26-03/.

Back to top button