Politika

Slovenská národná strana vyzýva Zuzanu Čaputovú, aby prijala zodpovednosť za to, kam nechala padnúť Slovensko.

Navrhujeme, aby sa s parlamentnými voľbami konali aj prezidentské voľby.

Ukázala že ide o rozvrat Slovenskej republiky. Žiaden rozumný prezident na svete by nenechal vládnuť vládu, ktorá padla, vládnuť ešte 8 mesiacov. S kamennou tvárou povedala, že Heger môže pokojne vládnuť do septembra. Ju nezaujímajú jej ústavné kompetencie, no ona radšej bude pozerať na to, ako to Heger na Slovensku ďalej všetko likviduje.

Nechá vládnuť vládu, ktorá nebola pripravená na riešenia problémov ľudí. Čoho sa dotkli, to pokazili. Pamätáte si testovanie, nákupy testov, tie chaosy, keď sa zatvárali hranice. Teraz tu máme opäť chaos pri kompenzácii cien energií. Pre Zuzanu Čaputovú je všetko v poriadku, ak ľudia dostávajú faktúry s vysokými cenami za energie.

Pre prezidentku znamená čím horšie, tým lepšie pre Progresívne Slovensko. Zuzana Čaputová je plne zodpovedná za to, kam Slovensko padlo. Asi najlepšie riešenie by bolo, aby to prezidentka vzdala a neterorizovala ľudí so svojou absolútnou nekompetentnosťou.

FOTO TASR

The post Slovenská národná strana vyzýva Zuzanu Čaputovú, aby prijala zodpovednosť za to, kam nechala padnúť Slovensko. appeared first on Slovenská národná strana.

Automaticky prebrané zo zdroja: https://www.sns.sk/slovenska-narodna-strana-vyzyva-zuzanu-caputovu-aby-prijala-zodpovednost-za-to-kam-nechala-padnut-slovensko/.

Back to top button